Dziękujemy!

29 listopada 2023

Za nami niemal miesiąc wypełniony muzyką, sztukami wizualnymi, literaturą, teatrem i filmem. Nie możemy uwierzyć, że kolejna edycja Festiwalu Ars Cameralis jest już za nami.

Chcielibyśmy szczególnie podziękować Wam — Droga Publiczności — wszystkim miłośnikom sztuki, koneserom muzycznych emocji, entuzjastom wielkiego ekranu i sympatykom twórczości literackiej. Dziękujemy za to, że po raz kolejny obdarzyliście nas zaufaniem i postanowiliście spędzić te jesienne wieczory właśnie z nami.

W tym roku na ponad trzydziestu wydarzeniach gościliśmy wielu wybitnych artystów, którzy stworzyli przestrzeń do prawdziwego przeżywania festiwalowych zachwytów. Za co serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy również za gościnę wszystkim zaprzyjaźnionym instytucjom: Kinoteatrowi Rialto, Teatrowi Śląskiemu im. Stanisława Wyspiańskiego, Teatrowi Rozrywki w Chorzowie, Teatrowi Miejskiemu w Gliwicach, Muzeum Zamkowemu w Pszczynie, Pałacowi Schoena Muzeum w Sosnowcu, Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach, Kinu Kosmos, Jazz Clubowi Hipnoza, bielskiej Klubokawiarni Aquarium, Black Woolf Coffee & Books, Domu Oświatowemu Biblioteki Śląskiej oraz Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Pszczynie.

Podziękowania składamy również wszystkim zaangażowanym we współtworzenie tej edycji — ludziom kultury, grafikom, social media ninja, fotografom, bileterii oraz ekipom produkcji nagłośnienia i oświetlenia, które zadbały o techniczny aspekt naszych wydarzeń. Część wydarzeń była tłumaczona na polski język migowy, za co bardzo dziękujemy tłumaczkom. Współpraca z Wami to prawdziwa przyjemność i na tak owocne, wspólne działania mamy nadzieję w przyszłości!

Partnerem tegorocznej edycji Festiwalu Ars Cameralis był Tygodnik Powszechny, a patronat medialny nad naszymi wydarzeniami objęli: Gazeta.pl Kultura, wyborcza.pl, Polskie Radio Katowice oraz Radio 357.

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, to właśnie dzięki Wam ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwal Ars Cameralis dał nam tyle radości i satysfakcji.

Do zobaczenia za rok!