Dziękujemy!

27 listopada 2022

Kolejna edycja Festiwalu właśnie dobiegła końca. Za nami trzy tygodnie wypełnione muzyką, literaturą i sztukami wizualnymi. Po raz kolejny — Droga Publiczności — nas nie zawiedliście i licznie zjawiliście się…

Zaproszenie na Festiwal (PJM)

17 listopada 2022

Rozmowy o literaturze, wernisaże wystaw oraz spotkanie ze znakomitym operatorem filmowym. Pośród licznych wydarzeń tegorocznej edycji znajdują się również te, którym towarzyszy tłumaczenie na polski język migowy.

Projekt Więcej światła!

10 listopada 2022

W ramach projektu badane jest zjawisko światła, obecnego w życiu codziennym i sztuce jako medium, środek wyrazu czy temat, wokół którego budowana jest kreacja artystyczna.

Spotkania literackie

7 listopada 2022

Artyści światowego formatu, twórczość najwyższych lotów i fantastycznie spędzone listopadowe wieczory. Zapraszamy na jesień pełną wyjątkowych artystycznych przeżyć. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje o wydarzeniach literackich, które dla Was przygotowaliśmy.

Udział w wydarzeniach

17 października 2022

Tradycyjnie o tej porze roku zapraszamy na wspólne spędzanie czasu! Koncerty, spotkania, pokazy filmowe i wystawy — program tegorocznej edycji na pewno Was nie rozczaruje! Szczegóły wstępu na wydarzenia poniżej.